ELMAK - 30 LAT HISTORII

ELMAK Spółka z o.o. powstała w 1990 roku i od początku działalności koncentruje się na projektowaniu i produkcji kontraktowej urządzeń elektronicznych.

Profil naszej działalności i filozofia działania w pełni odpowiada na rosnące potrzeby firm, nie posiadających własnych działów R&D, w zakresie projektowania urządzeń elektronicznych, wspierania rozwoju produktów i prac badawczo–rozwojowych związanych z elektroniką.

Nasza oferta pozwala objąć kompleksową opieką wszystkie przedsiębiorstwa, które nie dysponują zapleczem projektowym, produkcyjnym lub odpowiednio wykwalifikowaną kadrą inżynierów elektroników.

Wspieramy naszych klientów oferując kompleksowe usługi realizacji projektu, od koncepcji urządzenia, poprzez prototypowanie, badania EMC i VDE, walidację,  do gotowego produktu i produkcji masowej, szczególną uwagę przywiązując do optymalizacji kosztów.

Gwarantujemy najwyższe standardy produkcji, kontrolę jakości na każdym etapie produkcji, zapewniamy wsparcie logistyczne oraz pełną poufność informacji.

Specjalizujemy się w obsłudze klientów z branży AGD oraz branży wentylacyjnej i grzewczej. Projektujemy oraz produkujemy sterowniki i regulatory dla największych producentów okapów i wentylatorów w Polsce.

Zajmujemy się również sprzedażą produkowanych przez nas pilotów uniwersalnych i innych urządzeń elektronicznych do hurtowni i elektromarketów. Więcej na ten temat można dowiedzieć się z oddzielnej strony internetowej www.elmak.pl.

Nowoczesne rozwiązania elektroniczne

W 2020 r. firma korzystała ze wsparcia w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (POPW)

Oferujemy klientom praktycznie wszystkie możliwe sposoby sterowania dowolnym urządzeniem:

  • przyciski tradycyjne i membranowe
  • dotykowo przez szkło lub inny materiał izolacyjny
  • pilot na podczerwień (zasięg kilka metrów w jednym pomieszczeniu)
  • pilot radiowy (zasięg kilkadziesiąt metrów, działa przez ściany)
  • smartfon / tablet poprzez Bluetooth lub Wi-Fi
  • smartfon / tablet / komputer PC poprzez GSM / GPRS (obiekty stacjonarne i ruchome, również w roamingu)
  • automatycznie poprzez inteligentne oprogramowanie i użycie czujników (np. ruchu, wilgotności, światła, przeciążenia, przechyłu, itp.)
  • komunikację RFID

Nasze rozwiązania są zgodne z wymogami odpowiednich norm i dyrektyw: